fbpx

JEPET ME QIRA GARSIONERE NË QENDER TË QYTETIT, ELBASAN.

15,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA GARSONIERE NË LAGJEN KONGRESI ELBASANIT, ELBASAN.

Amjenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 50m² dhe jepet me qira për 15.000 Lekë/ muaj .
ID E PRONËS -> 12700
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Garsoniere
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  7
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share