fbpx

JEPET ME QIRA HOTEL NË PEZË-HELMES, TIRANË

3,500 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA HOTEL NË PEZË-HELMES, TIRANË.

Hoteli ka sipërfaqe totale 1000 m2 dhe 700 m2 parkim.

Hoteli ndodhet buzë rrugës.
Ka 19 dhoma funksionale.
Klientelë e rregullt.
Xhiro e kënaqshme.

Në katin e parë jane 5 dhoma dhe një Bar-Kafe.

Në katin e dytë ndodhen shtatë dhoma në funksionim të plotë.

Në katin e tretë ndodhen shtatë dhoma të investuara me sipërfaqe më të madhe.

Hoteli është i pajisur me fasadë te termoizoluar
sistem kapot.
Panele diellore.
Sistem kondicionimi inverter.

Çmimi i qirasë është 3.500 €/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizite në pronë na kontaktoni: +355694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Hotel
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitur

Share në mediat sociale

Share