JEPET ME QIRA KATI I PARË DHE I DYTË I NJË SHTËPIE PRIVATE NE KORCE.

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira kati i pare ose i dytë i një shtëpie private kilo/metri 1 rruga Korçë – Erseke.
Kati 1organizohet në: 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet
Kati 2 organizohet në: 1 sallon, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkone.
Jepet me qira 20,000 lek/muaj.
Për informacion më të detajuar ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ 069 20 45 103.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share