JEPET ME QIRA MAGAZINË NË RRUGËN “5 MAJI”, TIRANË.

140,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA MAGAZINË NË RRUGËN “5 MAJI”, TIRANË.
Magazina është 250 m² sipërfaqe e brëndshme dhe 1500 m² sipërfaqe e jashtme.
Në brendësi të saj ka dhe dy zyra dhe është e sapo rinovuar.
Çmimi i ambientit është ulur, duke shkuar nga 200.000 Lekë/muaj -> 140.000 Lekë/muaj, bruto.
Për më tepër informacione ju ftojmë për një vizitë në pronë.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Magazinë
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Tipi Listimit
  Qira

Share në mediat sociale

Share