JEPET ME QIRA MAGAZINË NË RRUGËN “5 MAJI”,TIRANË.

100,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA MAGAZINË NË RRUGËN “5 MAJI”,TIRANË.

Magazina është e organizuar në 4 ambiente me hapësirë të bollshme dhe 1 tualet.

Sipërfaqja e pronës është 220 m2 dhe është e shfrytëzueshme për ç’do lloj investimi.

Çmimi për qira është 100000 Leke/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Magazinë
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share