JEPET ME QIRA MAGAZINË PRANË CITY PARK, TIRANË.

2,000 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA MAGAZINË PRANË CITY PARK, TIRANË.

Sipërfaqja e truallit ku ndodhet magazina është 3.400 m2, ndërsa sipërfaqja e magazinës dhe zyrës është 800 m2.
Kapanoni është i ndërtuar me materiale shumë cilësore dhe dimensionet e tij janë: 16 mt x 49 mt x lartësi (h) 7mt.
Pjesa ballore e kapanonit është projektuar me dy kate, e përshtatshme për Secretary, Showroom, Zyra etj.
Zyrat janë të pajisura me tavolina pune, kondicioner, dhe janë të shtruara me parket.
Magazina ndodhet në zonë industriale, në rrugë të asfaltuara dhe
mund te perdoret si magazinë për ambiente shërbimi, prodhimi etj.
Çmimi i qirasë: 2.000 Euro neto/muaj.
Magazina i ka të gjitha dokumentacionet e nevojshme, dhe gjithashtu ka leje ndërtimi të miratuar nga Bashkia e Tiranës.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002428.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Magazinë
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share