JEPET ME QIRA RESTORANT NË VOSKOPOJË.

50,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira mujore restorant funksional në fshatin turistik Voskopojë.
Prona disponon dy lloj ambientesh, pjesën e brëndshme të restorantit dhe atë jashtë tij për shfrytëzim gjatë verës. Pozicioni gjeografik dhe vendosja e pronës ofron një pamje fantastike të fshatit Voskopojë.
Jepet me qira me një çmim prej 50000 Lekë/Muaj.
Për informacione më të detajuara dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share