fbpx

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE 2+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE 2+1 NË LAGJEN 5 Maj , ELBASAN.

Gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 120 m2 dhe ndodhet në katin e 2-të.

Shtëpia organizohet në:
Sallon+kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
1 Tualet,
3 Ballkone.

Ka një investim shumë cilësor në mobilim dhe rifinitura.

Çmimi është 20.000 lek/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share