fbpx

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE 3+1 NË LAGJEN ‘CLIRIMI’, ELBASAN.

300 EUR / m2

Përshkrimi

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, NË LAGJEN ÇLIRIMI, ELBASAN.

Sipërfaqja e pronës është 280 m2 e çertifikuar.

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha mundësitë dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte.

Organizohet në :
Sallon+kuzhinë,
3 dhoma gjumi,
2 tualete.

Jepet me qira në një çmim prej 300Eur/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share