JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE E MOBILUAR NË “SHEQ I MADH” FIER.

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet shtëpi private me qira e mobiluar në “Sheq I Madh” Fier.

Sipërfaqja totale është 300m², ku nga kjo sipërfaqe ndërtesa është 125m².

Shtëpia organizohet në: 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 sallon + kuzhinë, 2 ballkone dhe 1 garazh.

Orientimi i shtëpisë është Lindje-Perëndim.

Çmimi i qirasë është: 20.000 Lek / Muaj (I negociueshëm).

ID e pronës: 11937

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share