JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NE LAGJEN HAXHIAS, ELBASAN

400 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira shtëpi private 2 katëshe me një sipërfaqe të brendshme prej 110 m2, në lagjen Haxhias. Secili kat organizohet në 3 dhoma, kuzhinë dhe 2 tualete si dhe përfshin vend parkimi. Ofrohet me një qira mujore prej 400 Euro / Muaj. Për më shumë informacione ose nje vizite në pronë na kontaktoni: +355 69 70 32 245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share