JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK AMBASADOR 2, TIRANË

900 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira super apartament 2+1 tek Ambasador 2, Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe prej 120 m². Organizohet në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon. Është i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe tepër të veçantë, i plotësuar me të gjitha kushtet e nevojshme për jetesë. Jepet me qira me çmimin 900 €/muaj, në çmim përfshihet edhe një garazh. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ☎️ 069 702 2840

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Shitur

Share në mediat sociale

Share