JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI KIKA, TIRANË

600 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira super apartament 2+1 tek Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Tiranë. Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më prestigjoze të ndërtuar në Tiranë, me hapsirë të gjelbërt dhe të gjitha facilitetet e nevojshme afër, si shkolla, kopësht, administrata etj. Ndodhet në katin e 7-të me ashensor, sistem administrimi dhe kamera sigurie. Organizohet në korridor shpërndarës, sallon + kuzhinë me hapsirë të bollshme, dhomë gjumi e madhe, dhomë gjumi tjetër, tualet dhe ballkon me pamje të lirë. I mobiluar me mobilje të reja dhe moderrne. Jepet me qira për 600 €/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 601 1333

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  7
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Share në mediat sociale

Share