JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

220 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 3 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 2 ballkone .

Prona ka një sipërfaqe totale prej 150 m² dhe jepet me qira për 220 Eur/ muaj.

Ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri të mirëadministruar.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355 69 70 32 245

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share