fbpx

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT NË LAGJEN ‘ KONGRESI ELBASANIT’, ELBASAN.

250 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN KONGRESI ELBASANIT , ELBASAN.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 86 m2 dhe ndodhet në katin e 8-të një pallati të ri me ashensor.

Apartamenti organizohet në: 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti ka një investim shumë cilësor në mobilim dhe rifinitura.

Çmimi është 250 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  8
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share