JEPET ME QIRA SUPER-RESORT BUZË DETIT NË SPILLE, KAVAJË

10,000 EUR / Muaj

Përshkrimi

🔹Hoteli ndodhet në plazhin e mrekullueshëm të Spillesë, Kavajë, në një zonë mjaft të bukur dhe në vijë të parë 200 m larg bregut të detit dhe 14 km nga Autostrada Durrës – Rrogozhinë.
🔹Hoteli është 4-kate me një kapacitet prej 51 dhomash për pushuesit. Çdo dhomë është e pajisur me banjo me të gjitha kushtet dhe ballkon. Dhoma disponon një krevat dopio dhe dy krevate teke për fëmijët (krevate marinari), frigorifer, TV me kabllor, kondicioner etj…
🔹Siguria në hotel është maksimale pasi të gjitha ambientet e tij janë të survejuara me kamera 24 orë/ditë dhe me roje private.
🔹Restoranti i hotelit është vetëm për pushuesit e hotelit ku çdo dhomë ka tavolinën e vet ku serviren gatime tradicionale shqiptare dhe kuzhina mesdhetare. Lulishtja e hotelit është në dispozicion të pushuesve .
🔹Gjithashtu pjesë e hotelit është edhe një park prej 0.5 ha me pisha, ku janë të vendosura disko verore, bar i hapur, restorant, fast food, parking (mbi 30 makina), kënd lojrash për fëmijë.
🔹Në keto ambiente mund të relaksohesh në flladin e freskët të pishave duke dëgjuar tingujt e muzikës ose duke konsumuar pijet e freskëta dhe ushqimet e shijshme qe serviren aty.
🔹Pjesë e kompleksit është dhe Beach-Bari ku mund të konsumohen pije të ndryshme. Çdo javë organizohen festa të ndryshme (schuma party), gjithashtu edhe këngëtarë që performojnë muzik live.
🔹Në hapësirën e rërës janë të vendosura shezlong për plazhin ku më shumë se 200 persona mund të shijojnë rrezet e diellit dhe detin e pastër. Plazhi është i pastër dhe i mirëmbajtur me të gjitha sinjalistikat e nevojshme.
👉 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 702 2840

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Hotel
 • Qyteti
  Kavaje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Share në mediat sociale

Share