KAPANON ME QIRA PRANË SMT, FIER.

1,100 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira kapanon në një nga zonat industriale të Fierit. Kapanoni ndodhet brenda vijës së verdhë të qytetit.

Kapanoni është 55m gjatësi dhe 10m gjerësi, 550m2.

Çmimi është 1100 Euro/muaj neto.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në 0692045103.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Magazinë
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share