OKAZION‼️ SHITET APARTAMEN 2+1, I MOBILUAR, PRANË 21 DHJETORIT ,TIRANË

72,000 EUR / Total

Përshkrimi

OKAZION‼️
SHITET APARTAMEN 2+1, I MOBILUAR, PRANË 21 DHJETORIT ,TIRANË
Çmimi: 72.000 €

Zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha fasilitetet e domosdoshme të përditshmërisë.
Organizimi i pronës është :1 sallon i madh, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet,
Orientimi i pronës Jug-Perëndim.

Sipërfaqja e apartamentit është 75 m2 dhe ndodhet në katin e 5-të të një pallati ekzistues, të mirembajtur, me premisa parkimi të lirë në zonë.
Apartamenti është rinovuar këtë vit, ka termoizolim të brendshëm dhe izolim nga jashtë.
Mobilimi totalisht i ri dhe punime cilësore të brendshme të shtëpisë.

Vendndodhja: Kryqezimi I Rrugës “Frosina Plaku” me Rrugën “Ndre Mjeda”
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Çmimi: 72.000 Euro.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë kontaktoni:
+355696091356

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share