OKAZION! SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATËSHE ME SIPËRFAQE 190 M2, KORÇË.

60,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet shtëpi private dy katëshe me sipërfaqe 190 m² tek një zonë shumë të mirë dhe të qetë të qytetit.
Prona organizohet në dy kate dhe gjithashtu ka një oborr të madh përpara shtëpisë dhe garazh për makinë. Disponon çertëfikatë të rregullt pronësie.
Shitet me një çmim okazion prej 60 000 Euro/Total.
Për më shumë informcione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share