OKAZION! SHITET TOKË TRUALL NË DRENOVË TË KORÇËS

27,000 EUR / Total

Përshkrimi

Okazion! Shitet tokë truall në Drenovë të Korçës.
Toka ka një sipërfaqe totale prej 385 m2 dhe është me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Pozicioni gjeografik i saj mundëson zhfrytëzimin për ndërtimin banimi ose biznese të ndryshme
Shitet me një çmim prej 27 000 Euro / Total. Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 48 884

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Truall
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share