OKAZION! SHITET TOKË TRUALL NË KORÇË, BRENDA VIJËS SË VERDHË

15 EUR / m2

Përshkrimi

Okazion! Shitet TOKË TRUALL (brenda Vijës së Verdhë të qytetit ) Km 1 Korçë-Bilisht. Sipërfaqet për secilën parcelë janë: 1200, 1250, 1813, 450 dhe 90 m2. Parcelat shiten të gjitha ose secila veç e veç. Çertifikatat e pronësisë janë të saporinovuara. E përshtateshme për cfarëdo lloj funksioni. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 403 5476

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Truall
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share