SHITET AMBIENT BIZNESI L. 29 NËNTORI , FIER

80,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET AMBIENT BIZNESI L. 29 NËNTORI , FIER
Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe ka një siperfaqe totale prej 42.8 m2.
Prona ndodhet në katin e parë dhe përbën një mundësi shumë të mirë investimi.
Prona zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi: 80.000 Euro/total.
Për më shumë informacion rreth pronës, na kontaktoni në: +355694083999

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share