SHITET AMBIENT BIZNESI (NDERTESË DHE TRUALL) FIER LAGJA SHEQI I MADH

120,000,000 LEK / Total

Përshkrimi

Shitet ambient biznesi në lagjen “Sheqi i Madh”, Fier. Ambienti ka një sipërfaqe totale trualli 1832 m².Në këtë truall ndodhet ndërtesa dy katëshe(ambient biznes) me sipërfaqe 825 m² secili kat(në total sipërfaqja e ndërtesës 1650m² .Ambienti mund të përdoret si biznes fasonerie ,aktivitet për prodhime mobilerie,për veprimtari në industrinë e lehtë dhe ushqimore . Favorizohet nga lokacioni tepër i përshtatshëm në rrugën nacionale . Çmimi me të cilin jepet është: 120000000 lekë i negocjueshëm. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +35569 703 2247

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share