SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN QEMAL STAFA , ELBASAN

45,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet ambient biznesi në lagjen Qemal Stafa, Elbasan. Ambienti është klinikë dentare me klientelë të ngritur dhe është i pajisur me dy poltrone dhe te gjitha pajisjet, instrumentat dhe mobiljet e nevojshme për një klinikë dentare. Sipërfaqja është 44.66 m2 me çmim total 45.000 Euro / Total.
Për shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni. ☎️ +355 69 70 32 245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share