SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA , LUSHNJE

80,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet ambient biznesi në lagjen Skënder Libohova, Lushnje.
Ambienti ka sipërfaqe 142 m² dhe mund të përdoret për biznese të ndryshme. Aktualisht është furrë buke dhe shitet me gjithë paisjet.
Shitet me një çmim prej 80 000 € / Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: 069 703 2247

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Lushnje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share