SHITET AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “HOXHA TAHSIM”, TIRANË.

135,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “HOXHA TAHSIM”, TIRANË.
Ambienti ndodhet në një zonë të qetë dhe me akses të mirë.
Prona është e favorshme për çdo lloj investimi.
Organizohet në: 1 ambient dhe 1 tualet.
Sipërfaqja e tij është 55.9 m2.
Çmimi për shitje është 135.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697022840.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share