fbpx

SHITET AMBJENT BIZNESI + GARAZH NË LUNGOMARE VLORË

120,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET AMBJENT BIZNESI+GARAZH NË LUNGOMARE , VLORË.

Dyqani është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Momentalisht ambienti funksionon si furrë buke

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara dhe lehtësisht të aksesueshme të qytetit.
Kati 0.
Sipërfaqja e ambjentit është 62.5 m2,ndërsa Garazhi ka një sipërfaqe prej 37 m2 .

Prona disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor.

Çmimi për shitje 120.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share