SHITET AMBJENT BIZNESI NË LAGJJEN “KONFERENCA E PEZËS”, FIER

20,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi në lagjjen “Konferenca e Pezës”, Fier.
Ka një sipërfaqje prej 24 m² dhe disponon çertifikatë pronësie.
Organizohet në një dhomë dhe një tualet. Është i përshtatshëm për ç’do lloj biznesi. Shitet me një çmim prej 20 000 €/total, i negociueshëm.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share