SHITET APARTAMENT 2+1 + GARAZH NË DURRËS.

65,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament në Durrës 2+1 me sipërfaqe 72.82 m², + garazh me sip 16. 30m².

Është i organizuar me dy dhoma gjumi, sallon, tualet, ballkon, i mobiluar.

Çmimi i shtjes është 65000 euro/i negociushëm, brenda çmimit përfshihet dhe garazhi, zona është shumë e qetë pranë stadiumit.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontakto: 069 70 32 241

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Durres
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  7
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share