SHITET APARTAMENT 1+ 1 NË LUNGOMARE, VLORË

56,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1, në Lungomare, Vlorë. Ka një sipërfaqe totale prej 80 m², nga të cilat 71 m² janë në çertifikatë pronësie dhe 9 m² është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti organizohet në mënyrë të tillë: dhomë ndenje, kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Orientimi i njërit prej ballkoneve është në drejtimin Lindje, ndërsa ballkoni tjetër është në drejtimin Veri – Perëndim çka të jep mundësinë e pamjes nga deti. Ky apartament ndodhet në katin e katërt dhe në një nga zonat më te frekuentuara dhe me më shumë lehtësira në qytetin e Vlorës. Këto cilësi e bëjnë këtë apartament një mundësi shumë të mirë investimi. Apartamenti shitet i pamobiluar, 56 000 €/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 661

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share