SHITET APARTAMENT 1+1, I MOBILUAR, ISH NESHARAKU, TIRANË

74,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 i mobiluar,Ish Nesharaku, Pranë Square 21, Tiranë.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të të një pallati me ashensor 10 katësh i vitit 2005.
I sapo rikonstruktuar dhe i sapo mobiluar.
Sipërfaqja e brendshme 61.6 m2.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Orientimi Lindje
Çmimi i shitjes 74.000 Euro

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355694083999.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share