SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NË QENDËR TË QYTETIT,ELBASAN

40,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament totalisht i mobiluar në qendër të qytetit të Elbasanit. Apartamenti është i organizuar në sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri dhe disponon dokumentacion të rregullt. Vjen në shitje në çmimin prej 40000 euro/total së bashku me mobilim. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin +355 69 20 45 100

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share