SHITET APARTAMENT 1+1 I PA MOBILUAR 42 00000

4,200,000 LEK / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 I PA MOBILUAR ME ÇMIMIN 4200000 LEKË.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 64.6 m2 , e organizuar në 1 sallon , 1 dhomë gjumi , tualet , ballkon , dhe koridor i bollshëm.
Ndodhet në katin e katërt të një pallati komod dhe i viteve të fundit.
Pozicioni i apartamentit është një nga zonat e të parapëlqyera në Korçë, çka e bën një investim të mirë.
Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni në nr e tel: +355692045103

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share