SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA UET, TIRANË

72,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA UET, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati ekzistues me një sipërfaqe 73m2.

Organizohet në: 1 sallon + kuzhinë,1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Orientimi Perëndim.
Pallat i vitit 2001 .

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës.

Çmimi i shitjes 72.000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni në : 0696032222.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share