SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIPËRFAQE 56 M2 NË LAGJEN 16, KORÇË.

2,750,000 LEK / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe prej 56 m² në lagjen 16 tek Medreseja, Korçë, kati i 5-të. Apartamenti lirohet në nëntor 2020.
Prona organizohet në : sallon + kuzhinë, dhomë gjumi, një tualet, ballkon ( i cili është funksional si ambient gatimi) dhe një korridor i bollshëm.
Shitet me një çmim prej 2 750 000 Lek /Total.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 40 35 476

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share