SHITET APARTAMENT 1+1 NË BILISHT

37,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË BILISHT.
Apartamenti ndodhet në qendër, pranë spitalit në Bilisht me sipërfaqe 65.15m2. Ndodhet në një pallat 3 katësh në kat të 3-të. Është i organizuar me një dhomë gjumi, sallon + kuzhinë, tualet dhe 2 ballkone. Shitet totalisht i mobiluar dhe është në gjendje shumë të mirë. Çmimi 37000 Euro. Për më tepër informacion kontaktoni :+355692048884

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share