SHITET APARTAMENT 1+1 NË GOLEM, 250m LARG DETIT

25,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në Golem. Ndodhet 250 metra larg detit, sipërfaqja është 65 m2 me këto ambjentet: 1 dhomë ndenje,aneks, 1 dhomë gjumi, 1 tualet/banjo, verandë.
Ndodhet në katin e 4 të një godine 5-katëshe, afër Perroit të Agait ne Golem. Plazhi është i mrekullueshëm, dhe zona është tepër e qetë. Çmimi 25.000 euro/total. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 403 5476

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Durres
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share