SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “8 SHKURTI”

19,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në lagjen “8 Shkurti” Fier.

Apartamenti shitet i pamobiluar,dhe ka një sipërfaqe totale prej 41.60m².

Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor me çertifikatë pronësie.

Organizohet:
Sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet.

Orientimi: Jug-Veri.

Prona ndodhet në zonë të qetë , të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme, kati i parë në një pallat ekzistues dykatësh pa ashensor.

Çmimi: 19.000€ / total ( i negociueshëm)

ID e prones: 11931

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share