SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER.

35,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament në lagjen “Apollonia” Fier.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 59m² dhe ndodhet në katin e 9-të, pallat i ri me ashensor, në qëndër të qytetit.

Organizohet në mënyrë të tillë: 1 sallon + kuzhinë, 1 dhomë, 1 banjo, 1 ballkon.

Orientimi: Jug-Lindje.

Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor, me çertifikatë pronësie.

Çmimi i shitjes është 35.000€ / total (I negociueshem).

ID e pronës: 11859

Për më shumë informacione dhe për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 45 103.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  9
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share