SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “KRYENGRITJA” FIER.

26,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “KRYENGRITJA” FIER.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 62 m² dhe ndodhet në katin e 4-t të një pallati ekzistues.
Organizohet në: 1 dhomë, kuzhinë + soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Shitet i restauruar dhe i mobiluar me çmimin: 26,000 Euro/total.
Për informacion më të detajuar, na kontaktoni në: +355697032243.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share