SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJJEN “KRYENGRITJA”, FIER

24,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në lagjjen “Kryengritja” Fier. Ka një sipërfaqje prej 59.65 m² dhe ndodhet në katin e 5-të të një pallati ekzistues.
Apartamenti ndodhet pranë qëndrës tregtare “Gold Center” me pozicjon jug-lindje.
Organizohet në: 1 dhomë, kuzhinë + soxhiorno, 1 banjo dhe 1 ballkon. Shitet i restauruar dhe mobiluar me çmimin: 24 000 euro/total. Për
më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2247 / 069 703 2243

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share