SHITET APARTAMENT 1+1 NË LUNGOMARE, VLORË

72,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në Lungomare, Vlorë. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim në një pallat të ri, me pamje nga deti. Ka një sipërfaqe totale prej 72 m² nga të cilat 58m² janë në çertifikatë pronësie dhe 14 m² është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe një ballkon. Apartamenti shitet i pamobiluar. Ka pamje nga deti dhe është në një nga zonat më të pëlqyera të qytetit të Vlorës. Kjo e bën këtë apartament një mundësi shumë të mirë investimi. Çmimi total i këtij apartamenti është 72 000 €/ total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni : +355 69 70 66 661

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share