SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, SHKODER

48,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, SHKODËR

Apartamenti shitet i mobiluar, dhe ka një sipërfaqe prej 66.7m², me dokumentacion të rregullt hipotekor,me çertifikatë pronësie.

Organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 tualet, sallon, kuzhinë, dhe 1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e 9-të, të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ndodhet në qëndër të qytetit, në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme.

Çmimi i apartamentit është 48.000 Euro

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696011333

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  9
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share