SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR TË QYTETIT TË ELBASANIT

5,200,000 LEK / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në qendër Elbasan.
Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 54m² dhe organizohet në: sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti është në katin e katërt dhe shitet totalisht i mobiluar. Vendodhja e tij në një nga zonat më të pëlqyera të qytetit e bën këtë apartament një mundësi shumë të mirë investimi. Disponon çertifikatë pronësie. Vjen në shitje me një çmim prej: 5200000lekë/total I negociushëm. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 45 100

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share