SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN GJERGJ ARIANITI VLORË

40,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 në Rrugën Gjergj Arianiti Vlorë

Organizohet : 1 Dhome Gjumi, 1 Sallon+Kuzhine ,1 Banjo,1 Ballkon,

Apartamenti është i investuar, i mobiluar pjesërisht në mënyrë moderne.

Zona në të cilen ndodhet ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte.

Prona disponon çertifikatë pronësie.

Cmimi :40 000 Euro/i negociueshem

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 70 66 661

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share