SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN `SADIK ZOTAJ`, VLORË

23,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN `SADIK ZOTAJ`, VLORË.

Sipërfaqja e pronës është 57 m2 e certifikuar.

Prona ndodhet në katin e 5-të pallat ekzistues
Organizohet : 1 dhomë gjumi, 1 sallon+kuzhinë, 1 banjo.

Prona shitet e mobiluar.

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte.

Çmimi është 23.000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 70 66 661

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share