SHITET APARTAMENT 1+1 NË RUS, SHKODËR.

6,000,000 LEK / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RUS, SHKODËR.
Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi , 1 sallon + kuzhinë dhe 1 tualet.
Ndodhet në katin e 3-të të një pallati te vjetër.
Sipërfaqja totale është 54 m2.
Shitet me çmim prej 6.000.000 Lekë/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694002428.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share