fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SARANDE

135,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SARANDE + GARAZH Apartamenti ndodhet në një zonë të zhvilluar e cila ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode, ne vije te pare, vetem 50 m nga bulevardi i qytetit

Është në pallat i ri me ashensor ,në kushte shumë të mira, brenda çdo standarti ndërtimi.
Zona ofron infrastruktur shumë të mirë, ndriçim, te gjitha facilitetet e nevojëshme si markte,bar-restorante, afër qëndrës së qytetit.
Detaje të apartamentitt:

Sipërfaqe 71 m2.
Ndodhet në katin e 8-të
Mobilim modern dhe paisje elektroshtepiake te fundit

Organizohet në:
1 Ambient ndenjie + kuzhinë
1 Dhoma Gjumi
1 Koridore
1 Ballkon
1 Tualete

Çmimi 135000 €

Për më shumë informacione, rezervoni vizitën tuaj në prone!
+355 692045103

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Sarande
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  8
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share