fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1, PRANË ISH QYTETIT TË NXËNËSVE,TIRANË.

65,320 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1, PRANË ISH QYTETIT TË NXËNËSVE,TIRANË.

Zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha fasilitetet e domosdoshme të përditshmërisë gjithashtu, është një zonë e zhvilluar e Tiranës.
Vendndodhja: ish qyteti i nxënësve.

Sipërfaqe: 71.45 m2 bruto (61.69 neto).

Çmimi: 920 Euro/m2 (I PA NEGOCIUESHËM).

Organizimi:
Sallon + Kuzhinë,
1Dhomë gjumi,
1Tualet,
1Ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të banim të një pallati të mirëadmnistruar dhe të pajisur me ashensor.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë më kontaktoni :
+355697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share