fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1, PRANË ISH QYTETIT TË NXËNËSVE,TIRANË.

57,960 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1, PRANË ISH QYTETIT TË NXËNËSVE,TIRANË.

Apartament 1+1, pranë ish-qytetit të nxënësve,
Tiranë.

Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 920 Euro/m2.
(I PA NEGOCIUESHËM).

Zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha fasilitetet e domosdoshme të përditshmërisë gjithashtu është një zonë e zhvilluar e Tiranës.
Vendndodhja: Rr. Hamdi Pepo.

Sipërfaqe: 63,59 m2 bruto (54.41 neto)

Organizohet ne:
1Sallon + Kuzhinë,
1 Dhomë gjumi,
1 Tualet.

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banim të një pallati të mirëadministruar dhe të pajisur me ashensor.
Pallati përfundon në Shtator 2022.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
+355 69 703 2244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  5
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share